Před výběrem Gastro zařízení si promyslete, co bude vaší konkrétní hlavní činností. Budete lákat lidi na exkluzivní kávu, nebo vařit denně 200 porcí obědových meníček? Jaké činnosti budou v provozu nejčastější? Pak budete lépe vědět, do jakého Gastro zařízení investovat a do jakého naopak ne. U méně vytížených zařízení se nemusíte bát trošku šetřit. 

U gastro zařízení na přípravu pokrmů i nápojů raději investujte do osvědčených značek. Nemusí se často jednat o nejdražší zboží. Spíše se informujte na spokojenost s danou značkou v rámci zkušeností ostatních majitelů podniků. Především pak u takových zařízení, jako jsou kávovary, chladící boxy, profesionální varné stoly apod.  

Nejde jen o samotný výhodný nákup gastro zařízení, ale také o to, zda je součástí dodávky například právě i projektování (bývá součástí služeb velkoobchodu) a další související služby. Požadujte komplexní servis zahrnující dopravu, montáž/instalaci, zaškolení atp. 

Záruční a pozáruční servis – nezdá se to, ale věřte, že je to jedno z rozhodujících hledisek. Nakupujte gastronomické zařízení jen tam, kde máte prokazatelnou garanci péče o zboží nejen v rámci záruky, ale i po ní. Kvalitně a spolehlivě servisovat gastro vybavení umí jen málo firem. Ptejte se na jejich historii, zjišťujte spokojenost ostatních zákazníků. 

Gastro zařízení Ostrava je jednou z poboček, která Vám pomůže ve výběru správných produktů pro Váš podnik vše realizovat. 

Klíčová slova: Gastro zařízení, gastro zařízení Ostrava

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *