Pokud se podíváme na sortiment značky Hendi, najdeme zde mnoho různých spotřebičů. Nejhlavnějším materiálem je nerez. Proto se specializují hlavně na profesionální provozy. Proto u nich hlavně najdeme vysokokapacitní spotřebiče. Prostě vše, co udrží v našem podnikání co nejvíce potravin na jednom místě. Najdeme mezi sortimentem lednice, chladící vitríny, různé nádobí do kuchyně a veškeré zařízení, na kterém se dají tepelně upravit potraviny. Pokud potřebujeme vybavit kuchyň, jsme zde na správném místě.

Určení vybavení je opravdu univerzální.

Veškeré vybavení do profesionální kuchyně Hendi, je designově opravdu povedené. Elektrospotřebiče jsou kvalitně zpracované, vše pěkně sedí pohromadě a veškeré těsnění bez problémů doléhá. Pokud se jedná o ekonomickou stránku, jsou to opravdu energeticky úsporné spotřebiče. Díky tomu šetří nejen energií, ale i naší peněženkou. 

Pokud se podíváme na další vybavení, nalezneme u nich i vybavení pro stolování, bary, bufety a podobně. Vše je vyrobeno pouze z těch nejkvalitnějších materiálů tak, aby to vydrželo co možná nejdéle a co možná nejhrubější zacházení. Díky tomu se můžete na toto vybavení spolehnout, i když vaši zaměstnanci nejsou zrovna nejklidnější při svoji práci. 

Poslední kategorií, která určitě stojí za zmínku je skladování a transport. Nejrůznější nerezové vozíky a regály, které jsou různě veliké a mnohdy i přestavitelné. Díky tomu se nemusíte bát, že něco nezvládnete uskladnit anebo převézt z místa na místo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *