Dovolte mi se představit mé jméno je grill plynový a dnes si budeme povídat o mých parametrech, o tom jak mne vybrat, proč sim ne koupit a na co si dát u mě pozor. Je toho o mě hodně co říci, takže asi to nestihneme všechno, ale věřím tomu, že váš některá fakta o mě překvapí a vaše ústa zůstanou otevřená. Naše rodina co se značek grilů týká, tak je nás opravdu hodně, ale dovolte mi představit svůj rodokmen, můj otec je plynový gril americké výroby značky Char-Broil je prvotřídní výroby, na něm se vám bude grilovat jedna báseň.

Na nás je nejvíce pozoruhodné to, že nás rozpálíte do požadované teploty jediným otočením knoflíku. Nečekáte na rozpálení dřevěného uhlí, které zajistí tak možná kvalitní dým všude okolo. Taky se u nás nemusíte se bát, že se maso usuší jako na rozpálených dřevěných uhlících. A velmi snadno dosáhnete perfektního výsledku pro vaše blízké, či zákazníky.

Snadno se ovládáme a jsme hned připravení jít na věc. A vše je bez kouře.

Jak mne vybrat?

Základem je si určit požadovanou velikost. To jak často mne budete chtít používat, kam si mne budete chtít dát, pokud si tohle určíte, tak poté volte podle toho, zda šířím teplo za pomocí systému láva nebo flavorizér. To je velmi důležité. Pokud láva, tak používám lávové kameny pocházející z dnes již vyhaslých sopek. Moji specialitou je to, že dokážu vtáhnout tuk do těchto kamenů. Pokud flavorizér, tak to nebude znít tak speciálně, ale alespoň budete mít své jídlo daleko rychleji hotové, protože lávové kameny se dlouho zahřívají. 

Příslušenství

Jako skvělé příslušenství pro nás grily, které se hodí je vakuová balička. Protože maso, které máte připraveno pro vaše zákazníky, nemusíte vypotřebovat všechno a musíte jej kvalitně uskladnit a zamrazit. Proto jsme si přibrali do rodiny si slavné vaukové baličky Henkelman.

 

Mnohokrát vám děkuji za možnost se vám i s rodinou představit a budu se někdy opět těšit. Naviděnou.  A pozdravujte ode mě všechny mé známe, které již ve vašich domovech jsou. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *