Sen se stal skutečností a budete otevírat vlastní kavárnu. Místo pro kavárnu máte vybrané a teď přichází to nejdůležitější. Pořídit to správné gastro vybavení kavárny. Na trhu najdete nepřeberné množství zařízení a baristických potřeb.

Kde hledat správné vybavení? Můžete brouzdat po internetu, dát na doporučeních ostatních kavárníků, nechat si poradit od dodavatele kávy, nebo se spolehnout na radu odborníků. Investice bude poměrně velká v řádech desítek tisíc korun, někdy i stovek. 

Kavárna představuje kouzelné místo, které vyhledávají ti, kteří si chtějí nejen odpočinout, ale současně i strávit příjemný čas v blízkosti přátel či rodiny. Chodí sem i lidé, kteří v kavárně dokážou pracovat několik hodin na svém notebooku a chtějí být součástí chuti kávy a prostředí, které jim nabízíte. Už dávno neplatí, že pokud si chceme vychutnat šálek kávy, vypijeme ji v naší domácnosti nebo v domácnosti někoho, kdo nás pozve k sobě domů. Káva se nejčastěji pije mimo domácnost.

 

Jedním z hlavních pilířů je Gastro vybavení kavárny na základě, kterého se lidé rozhodují, zda si kávu vychutnají právě ve Vašem zařízení, nebo jejich kroky budou směřovat jinam.

 

Základním kamenem vybavení kavárny je samozřejmě kávovar, využijete ho nejen na přípravu klasického espressa, cappuccina nebo latte, umožní vám připravovat horkou vodu na čaj a díky parní trysce také oblíbené horké nápoje jako je svařené víno nebo džus. Typ kávovaru si pravděpodobně budete vybírat mezi automatickými nebo profesionálními kávovary. 

Ke kávě neodmyslitelně patří něco sladkého, možná je čas se zamyslet co svým zákazníkům doopravdy chcete nabídnout. Pokud zákusky ke kávě, pravděpodobně budete potřebovat prosklenou vitrínu a chladící techniku. 

 

Vhodná myčka na nádobí Vám pomůže a ušetří čas k dokonalosti a čistotě Vašeho inventáře. 

 

Gastro vybavení kavárny má mnohé další zařízení, ale to už záleží od Vašich plánů.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *